Zwroty i wymiana

W celu złożenia reklamacji, prosimy o kotnakt z działem obsługi klienta pod adresem: bok@cbtg.pl lub pod numerem +48 (12) 35 222 45.

Konieczne jest również przesłanie uzupełnionego protokołu reklamacji.

 

W przypadku stwierdzenia wadliwego działania produktu, lub działania niezgodnego z opisem i/lub danymi technicznymi, Kupujący ma prawo do zgłoszenia roszczenia z tytułu rękojmi. W tym celu kupujący jest zobowiązany poinformować sprzedającego o zaistniałej sytuacji poprzez adres poczty elektronicznej: bok@cbtg.pl, lub pocztą tradycyjna na adres CBTG Technologie s.c. ul. Rynek Dębnicki 10/II, 30-319 Kraków. Sprzedający jest zobowiązany na rozpatrzenie wniosku w terminie do 14 dni od momentu otrzymania dokumentu.

Konieczne jest również przesłanie uzupełnionego protokołu reklamacji. 

Kontakt

Certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikat ISO 14001:2015

Polityka jakości i środowiska

Certyfikaty

 

 

 

Obserwuj nas na:

 

Ogólne warunki sprzedaży

Polityka Prywatności

Dostawa i zwroty

Protokół Reklamacji

Ważne linki

 

 

 

 

 

e-mail: biuro@cbtg.pl

CBTG Technologie S.C.

Rynek Dębnicki 10/II

30-319 Kraków

NIP: 944-224-31-06

 

 

Centrala: +48 12 35 222 45

 

Dostawa i zwroty

Dostawa

Zamówienia realizowane przez CBTG Technologie S.C. dostarczane są zgodnie z terminem zawartym w ofercie. Standardowym sposobem dostawy jest wysyłka kurierska realizowana przez firmy powiązane z CBTG Technologie S.C. na adres który został podany w zamówieniu klienta. W przypadku zmiany adresu doręczenia. Kupujący jest zobowiązany do natychmiastowego kontaktu z CBTG Technologie s.c. za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Koszty dostawy dla zamówień poniżej 1 500 PLN Netto pokrywa Kupujący.
CBTG Technoloigie zastrzega sobie prawo do zmiany terminu dostawy zamówionego towaru w przypadkach sytuacji losowych i innych niezależnych od CBTG Technologie, w tych przypadkach, kupującemu nie przysługuje zwrot jakichkolwiek kosztów związanych ze zmianą terminu dostawy. Więcej szczegółów dotyczących dostaw, znajduje się w zakładce "Ogólne Warunki Sprzedaży"